PEUGEOT SUV 2008

Odkryj kompaktowego SUV'a Peugeot 2008. Solidny SUV z wyrazistym designem.

UWODZICIELSKA SIŁA SUV


Pełne wrażeń i dające satysfakcję prowadzenie, elegancki design, bezkompromisowa jakość – PEUGEOT jest zdeterminowany, aby wciąż dostarczać kierowcy nowych doznań.
PEUGEOT 2008 to wyróżniający się samochód w segmencie kompaktowych SUV-ów. Poddaj się urokowi jego wyrazistego designu, czystej sile i osobowości, dzięki której SUV PEUGEOT 2008 jest jednocześnie solidny i wyrafinowany.

SUV, KTÓRY DOSTARCZA NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ

Kompaktowy SUV PEUGEOT 2008, doskonale wykończony wyjątkowej jakości materiałami, otwiera drzwi do świata prawdziwie intensywnych doznań. Wypróbuj PEUGEOT i-Cockpit®. Kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i ekran dotykowy zapewniają dynamiczne, intuicyjne i bezpieczne prowadzenie przy zachowaniu optymalnej przyczepności. SUV PEUGEOT 2008 został wyposażony w szereg nowych technologii - systemy wspomagania kierowcy, usługi towarzyszące i systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcy maksimum doznań i radości z jazdy tym wyjątkowym samochodem.

NOWA OPCJA "BLACK PACK 2008"

Uwydatnij muskularność swojego PEUGEOT 2008 SUV dzięki nowemu pakietowi Black Pack, opartym na wykończeniu GT Line.
W przedniej części znajduję się grill z napisem PEUGEOT w czarnym kolorze Perla Nera z logo Black Lion.
Wykończenie górnej części tylnych drzwi i spojlera zostały wzmocnione błyszczącym czarnymi akcentami, a 17-calowe felgi kół Eridan Full Black pomalowane w kolorze czarnym Onyx, ze środkowymi zaślepkami i śrubami, zapewniają doskonałe wykończenie.

Opcja BLACK PACK odświeża elegancki i sportowy styl twojego PEUGEOT 2008 SUV.

FROM DUST TO ROADS


Powracamy na Rajd Dakar co rok, aby odbyć niezliczone lekcje na najtrudniejszym rajdzie samochodowym na świecie. Każda z tych lekcji i płynące z nich innowacje zostają przeniesione do naszej gamy samochodów Peugeot SUV.