Zbliża się następca wielkiego PEUGEOT 208 R2
25 czerwca 2019
UnboringTheFuture
25 czerwca 2019

Peugeot Partner z tytułem International Van of the Year

Peugeot Design Lab to studio znane z wyjątkowych pomysłów i koncepcji – nie tylko tych motoryzacyjnych. Po tym jak w 2017 roku ogromny sukces odniosły zaprojektowane dla marki Gillardeau foodtrucki „Marcelle”, firmy ponownie podjęły współpracę nad nowym konceptem – tricyklem piknikowym.

Gdy każdy dzień pracy traktowany jest jako wyzwanie i okazja do osiągnięcia sukcesu, nagrody przychodzą same.  Potwierdzeniem tego sloganu jest ostatni werdykt kapituły  International Van of the Year, decyzją której Peugeot Partner zdobył prestiżowe wyróżnienie dla lekkich samochodów użytkowych o ponadprzeciętnych walorach.

Tytuł International Van of the Year (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019) to prestiżowe wyróżnienie, którym premiowane są lekkie samochody użytkowe o wyjątkowych osiągach. Nagroda przyznawana jest od 1992 roku i stanowi probierz jakości,  wyznaczający trendy sprzedażowe na całym świecie.


Tegoroczna kapituła, w skład której wchodzi 25 europejskich dziennikarzy i wydawców czołowych czasopism branżowych, jednoznacznie podkreśliła atuty modelu spod znaku Lwa. Tym samym Peugeot Partner staje się piątym samochodem marki z tym prestiżowym tytułem.


Wygrana cieszy tym bardziej, że wyróżniony samochód to model, którego rynkowy debiut jeszcze przed nami. Oficjalna premiera odbędzie się za kilka tygodni, już dziś jednak, także dzięki otrzymanemu wyróżnieniu, apetyt na jego niezwykłe możliwości rośnie.  


Model wyróżnia się niezwykłą dynamiką i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wskaźnik przeciążenia samochodu zapewni zawsze bezpieczny załadunek, a system Surround Rear Vision zagwarantuje optymalną widoczność w martwym polu widzenia. Ponadto samochód, jako pierwszy w swoim segmencie, został wyposażony w Peugeot i- Cockpit®, który ułatwia prowadzenie i zwiększa efektywność pracy.


Samochód dostępny jest w różnych konfiguracjach. Wersja Grip została przystosowana do realizacji zadań w trudnych warunkach, wariant Asphalt zaprojektowano z myślą o osobach, którzy za kierownicą spędzają wiele godzin. Zainteresowani mogę wybierać ponadto pomiędzy dwoma długościami nadwozia – 4,40 m i 4,75 m – oraz szeroką gamą wydajnych i ekologicznych silników.


Nowy Peugeot Partner doskonale nadaje się do realizacji nawet najbardziej ambitnych planów.

Źródło: Peugeot.pl