NOWY PEUGEOT 508

Nowy sedan wkracza na salony

ZALETY

STYL

PEUGEOT 508 o niskiej, dynamicznej sylwetce, z agresywnym przodem i ostrą, muskularną stylistyką nadwozia otwiera nową epokę sportowych i eleganckich samochodów. Atletyczne linie nadwozia, dopracowany grill i nowa sygnatura świetlna podkreślają rasowy i śmiały wygląd tego innowacyjnego modelu.
Zajmij miejsce za sterami ergonomicznego i wizjonerskiego PEUGEOT i-Cockpit® z kompaktową kierownicą, wysoko umieszczonym panelem wirtualnych zegarów z możliwością konfiguracji i pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HDi.

W wersjach HYBRYDOWYCH PLUG-IN, panel zegarów i ekran dotykowy PEUGEOT i-Cockpit podają kierowcy informacje związane z napędem hybrydowym, np. przepływy energii.

WERSJA PEUGEOT 508 HYBRID

 


Odkryj nowy sedan klasy premium PEUGEOT 508 z napędem hybrydowym plug-in.

Jazda nowym PEUGEOT 508 HYBRID w trybie 100% elektrycznym zapewnia wyjątkowe doświadczenia i wiele korzyści.
oraz sprawdzenie stanu naładowania akumulatora.
Nowy PEUGEOT 508 HYBRID można nieomylnie rozpoznać po pewnych elementach nadwozia i kabiny, które dyskretnie przypominają, że mamy do czynienia z hybrydowym samochodem. Możesz zawsze dysponować pełnym zasięgiem w trybie elektrycznym (40 km WLTPi) i korzystać z niskiego spalania hybrydowego napędu plug-in, wystarczy że regularnie będziesz doładowywał akumulator.


ZMIEŃ PERSPEKTYWĘ

NIEZRÓWNANY I-COCKPIT®.

peugeot-508-miejsce-kierowcy-desktop.556183.1peugeot-508-hybrid-miejsce-kierowcy-desktop.556189.1
 

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Zajmij miejsce za sterami ergonomicznego i wizjonerskiego PEUGEOT i-Cockpit® z kompaktową kierownicą, wysoko umieszczonym panelem wirtualnych zegarów z możliwością konfiguracji i pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD.

DODATKOWE INFORMACJE

Nowy sedan klasy premium PEUGEOT 508 zapewnia bardzo płynną jazdę i wzorcowe trzymanie się drogi, zwłaszcza dzięki adaptacyjnemu zawieszeni.
Wydajne silniki PureTech i BlueHDi zgodne z normą Euro 6 i skrzynie biegów łączą moc z niskim poziomem emisji CO2.
Poczuj pełną przyjemność z jazdy za kierownicą nowego PEUGEOT 508 HYBRID. Jazda w trybie 100% elektrycznym z cichym silnikiem, mniejszymi drganiami i bez emisji CO2 jest źródłem zupełnie nowych doznań.

Warto też zaznaczyć, że Peugeot 508 otrzymał nagrodę za stylistykę. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.